+370 600 23782     info@bitenuoaze.lt

Daugiau apie projektą:

Apie projektą

Gyvenamasis kompleksas „Bitėnų oazė“, tai naujas kotedžų ir mažaaukščių gyvenamųjų namų kvartalas (1,5 ha teritorijoje) Pilaitėje, Gilužio ir Bitėnų g. sankryžoje. Gyvenvietė ribojasi su rekreacine zona, netoli nuo Salotės ežero ir Pilaitės miško masyvo. Komplekse numatyta pastatyti 4 daugiabučius namus ir 10 sublokuotų kotedžų-dviaukščių butų. III etape planuojama įrengti vaikų darželį ir sveikatingumo kompleksą bei aptverti visą teritoriją, kuria galės naudotis kvartalo gyventojai bei jų svečiai. Kotedžai-dviaukščiai butai bus apšildomi autonomine sistema oras-vanduo „Rotex HPSU“, papildomai bus galimybė įsirengti saulės baterijas. Daugiabučiuose bus įrengti liftai, idealiai sutvarkyta ir apželdinta aplinka, įrengtos vaikų žaidimo aikštelės ir parkavimo vietos automobiliams. Gyvenvietė statoma daugiausia iš ekologiškų statybinių medžiagų. Išvystyta infrastruktūra – labai geri privažiavimo keliai, šalia yra keli vaikų darželiai, mokyklos, prekybos centrai. Labai patogus susisiekimas tiek savo, tiek viešuoju transportu bei pėsčiomis.

Kotedžai-dviaukščiai butai:

Pastatyti iš silikatinių plytų, dviejų aukštų su garažais virš kurių įrengtos terasos. Kiekvienam kotedžui priklauso vidinis kiemas, apie 2,0 arus žemės, pilnai aptvertas sklypas. 1 aukštas (76,24-85,01 m²), 2 aukštas (56,12-65,17 m²), terasa (20,80-21,30 m²). Fasado apdaila – dekoratyvinis tinkas. Langai Gealan (1-me aukšte vitrininiai su durimis) su stiklo paketu dengtu selektyvine danga, trijų stiklų ir šešių kamerų profiliu. Variniai elektros laidai išvedžioti po tinku, yra galimybė koreguoti pagal pirkėjo projektą. Sienos tinkuotos. Betoniniame grindų sluoksnyje įrengtas šildymas, reguliuojamas „Rotex HPSU“ šildymo siurblys sumažina Jūsų šildymo išlaidas iki minimumo, yra numatytas išvadas ant stogo saulės baterijoms ir kolektoriams. Komfortiška šiluma žiemą, švelni vėsa vasarą. 1m² kaina siekia tik 1250 €.

Daugiabučiai:

grey 2Šiuo metu statomame dviejų korpusų name (D1, D2) yra dviejų ir trijų kambarių butai nuo 38 m² iki 85 m². Kiekviename korpuse atskiras liftas. Erdvios laiptinės po 6 butus. Fasado apdaila – dekoratyvinis tinkas su akmens masės plytelėmis. Išorinės ir laikančios sienos iš silikatinių blokelių, tarpsieniai iš blokelių į tarpą dedama akmens vata, kurios dėka bus gera garso ir šilumos izoliacija. Vidaus sienos tinkuotos, elektros instaliacijos laidai išvedžioti. Langai Gealan su stiklo paketu dengtu selektyvine danga, trijų stiklų ir šešių kamerų profiliu. Įėjimo durys į laiptines šarvuotos su kodine spyna. Butų durys „Šarvo“ tipo, atitinkančios visus saugumo ir gaisrinius reikalavimus. Visi butai turi erdvius balkonus, o butai 5 aukšte turi erdvias terasas su vaizdu į ežerą ir parką. 1m² kaina siekia nuo 1300 eur.